לוגו אתר בטעינה

הידעת

סוגי לחמים בריאים

החלטתם להתחיל דיאטה חדשה? מזל טוב! סביר להניח שהדבר הראשון שתחשבו לסלק מהתפריט שלכם הוא הלחם, נכון? ובכן, אנחנו כאן כדי לספר לכם שאתם כנראה סובלים מתפיסה שגויה. הלחם הוא לא הגורם המסוכן ביותר לניהול המשקל שלכם, והפחמימות הן לא שורש כל רע בהקשר הזה. אם תורידו את הפחמימות בכלל ואת הלחם בפרט מהתפריט היומי, אתם עלולים לדכא את בלוטות הטעם שלכם, וזה יכול למנוע מכם תהליך דיאטטי בריא, קל ויעיל.

הלחם יכול להיות רכיב משמעותי בדיאטה טובה ויעילה אם אנחנו צורכים לחם בריא מדגנים מלאים. צריכת לחם בריא היא מתכון בטוח לא רק להפחתה במשקל אלא גם לניהול אורח חיים מאוזן ובריא. רוצים להיות בריאים בתהליך הדיאטטי? פשוט חפשו את כיכרות הלחם הבריאות במדפי הלחם בסופר והתחילו לשנות את חייכם לטובה. אז מהם הלחמים הבריאים שיעזרו לנו גם לאכול בהנאה, גם להישאר בריאים וגם להוריד במשקל? בואו נבדוק.

היתרונות של הלחמים הבריאים והמלאים

ללחם באופן כללי יש יתרונות רבים, ובזכותם הוא הפך להיות מרכיב בסיסי בתזונה שלנו. לחם הוא מקור טוב לסיבים ולוויטמינים מקבוצת Bהחשובים כל כך לבריאות הגוף. הכנתו אינה כרוכה במאמצים רבים ועלותו לרוב נמוכה ומתאימה לכל כיס. הלחם יכול להשביע את הרעב שלנו בקלות, והוא מסייע לנו ליהנות מארוחות מלאות ומהנות גם כשאנחנו מחוץ לבית ואין לנו גישה לארוחה חמה. והיתרון הגדול מכול – אכילה יומית של לכם מאפשרת לנו להכניס לגוף פחמימות בריאות בקלות ובהנאה.  

איך לבחור את הלחמים הבריאים ביותר

לא כל כיכרות הלחם זהות. הלחמים הבריאים מכילים מרכיבים רבים יותר ובריאים בהרבה. העדיפו לחמים העשויים מדגנים מלאים כמו חיטה מלאה, כוסמין או שיבולת שועל. דגנים אלה דלים בסוכר, בשומן רווי ובנתרן. חפשו את המילים: 'חיטה מלאה', 'כוסמין מלא', 'שיבולת שועל מלאה'. הדגן המלא צריך להיות הראשון ברשימת הרכיבים של הלחם הבריא. חפשו לחמים המכילים סיבים והימנעו מלחמים דלים בסיבים או מלחמים שמוסיפים להם סוכרים, נתרן, שומנים מוקשים, סירופ תירס עתיר פרוקטוז או סויה. מדובר בתוספות מיותרות שמפחיתות מאיכותו של הלחם ומתכונותיו הבריאות. פנקו את עצמכם בלחמים שמכילים תערובות של אגוזים וזרעים. האגוזים והזרעים מכילים שומנים בריאים, והם מלאים בוויטמינים מצוינים שחשובים לגוף.

מגוון לחמים בריאים

השווקים בעולם המודרני נהנים משפע רב של לחמים בריאים, טעימים ומשביעים. כל מה שאתם צריכים הוא רק לבחור. תוכלו לשלב בין כמה סוגי לחמים בריאים או להיצמד ללחם אחד שאתם אוהבים במיוחד. בין שאתם נהנים מטוסט עסיסי מלחם כוסמין מלא מדי בוקר ובין שאתם נוגסים מלחם שיפון מלא עם הקפה של אחר הצהריים, עם קפסולות קפה איטלקי משלימות את הטעמים הנפלאים שלו, דעו שכל לחם בריא שתבחרו יהיה מצוין לחיים מלאים, שופעים, בריאים ומאוזנים ויסייע לכם להשיל בקלות וללא מאבק את הקילוגרמים המיותרים.

 

 

 

 

 

 

סוגי לחמים בריאים