לוגו אתר בטעינה

הידעת

מנות יד בריאות

10 פינגר פוד לי יש, כל דבר עושות הן. באמת, כל דבר: גם קומפקטי, גם אסתטי, גם מגוון ועכשיו- גם בריאותי!
מי שעוד לא מכיר, פינגר פוד – 'אוכל אצבעות' – הוא כינוי למאכלים קטנים שמגיעים בגודל של עד כמה אצבעות והם נפוצים באירועים כפתרון פשוט, מודרני, טעים וקל לאירוח המושלם!
 
אבל היום כבר לא מספיק להיות טעים, המודעות לאוכל בריא נמצאת בשיא וכולם מחפשים את הערך המוסף בכריך שהם אוכלים. משפחות שלמות מחליפות את סל המזון שלהן בסל בריא ומזין יותר והפינגר פוד לא נשאר אדיש לתופעה ומצטרף גם הוא לגל הבריאותי המודרני הזה. אנחנו לגמרי בעד!

בעבר לחם מלא הייתה מילה כמעט גסה, אבל לא עוד. בכל מקום אנחנו יכולים לראות תחליפים מצוינים ללחם הלבן הקלאסי, תחליפים שלא מתפשרים על הטעם ובהחלט לא מתפשרים על הבריאות. אנחנו רואים יותר ויותר דרישה לקייטרינג על טהרת הבריאות שמציע פינגר פוד בריא ואיכותי וכמובן שנענינו לאתגר. הערכים התזונתיים בלחם הבריא יחד עם הטוויסט שהוא מקבל ככריך, יוצרים את הפינגר פוד הכי נחשק שאפשר למצוא היום- פינגר פוד פלוס!

שזה בעצם פינגר פוד פלוס ערכים תזונתיים. למה לכם? בגלל הלחם!
לקחנו את הכריכים האהובים ביותר בתפריט ויצרנו להם גרסה בריאה יותר. את הקמח הלבן החלפנו בקמחים בריאים, דגנים מלאים ושינויים קטנים שעושים הבדל גדול באוכל קטנטנן.

אז מה קיבלנו מכל ההתנסות הקולינרית הזו?


ובכן, מגשי האירוח הכי טובים שיכולנו להציע לאירוע הבא שלכם. מנות יד בריאות, איכותיות וטעימות שיתנו לאורחים שלכם את ההרגשה שחשבתם עליהם ועל הצרכים שלהם. ותכלס, איזה כיף זה לנשנש ולדעת שהגוף שלך מבסוט עלייך! לקחנו את הטופינגס הכי טובים שאפשר לשים על לחם, והנחנו אותם על לחם בריא ומפנק. התוצאה? אכלנו מגש שלם. 10/10.

אז מה יש בתפריט הבריאותי? ברוסקטות דגנים במגוון טעמים, מיני פיתות מחיטה מלאה במילויים מפנקים, לחמניות מחמצת משובחות עם דברים טובים בפנים, לחמניות דגנים עם ממרחים איכותיים. האמת? כל דבר שיש לנו בגרסת הלחם הלבן, יש לנו גם בגרסת הלחם הבריא. אז גם הרווחנו ערכים תזונתיים וגם הרווחנו טעם נהדר, לזה אנחנו קוראים: ווין-ווין סיטיואיישן.

קיימים בנינו עדיין סקפטיים לגבי מעורבות הלחם הבריא בשולחנות האירוח, באנו להרגיע- אין שום סיבה לדאוג, טעימה מכריכי הפינגר פוד הבריאים וכל ספק מוסר מליבכם. אירועים קודמים הוכיחו לנו שהכריכים שהוגשו על לחם בריא חוסלו באותו הקצב כמו הכריכים שהוגשו עם לחם לבן, אפילו מהר יותר.  ברוסקטת דגנים טרייה ומעליה סלט גוואקמולי רענן על בסיס איולי חרדל מדויק בטעמיו לא נופלת מאף ברוסקטה מקמח לבן בהיר. מבטיחים לכם, מניסיון. אז לא משנה מה נסיבות האירוע, מה סיבת החגיגה ומי האוכלוסייה הנוכחת- הפינגר פוד שמוגש על לחם בריא נמצא פופולרי מתמיד ונותן מענה טעים ומספק החל מהגילאים הצעירים ועד למבוגרים ביותר שהאכלנו.

אם הגעתם עד כאן כנראה גם אתם כבר מאוהבים במגשי הפינגר פוד הבריאים ולגמרי בצדק.
הפינגר פוד שיושב על לחם בריא נמצא בראשית רשימת ההזמנות פשוט כי הוא עונה על כל הצרכים של אירוח טוב. 
 
אנחנו חוזים שהשאלה 'אפשר להחליף את הלחם הלבן בלחם בריא?' תעלם אט אט משיחות ההזמנה כי זה יהיה ברור מאליו ידוע לכל שמגשי פינגר פוד על בסיס לחם בריא הם דבר קיים ונחשק!

מאחלים לכם אירוע טעים, פינגר פודי והכי חשוב- שיהיה לבריאות!

מנות יד בריאות