לוגו אתר בטעינה

הידעת

מאפייה שאופה באהבה

 

פעם, לפני שנים רבות, הקימה משפחת אנג'ל מאפייה. זה היה לפני כמעט מאה שנה למען האמת (איך שהזמן רץ כשנהנים...). רק מאפייה שאופה עם כל כך הרבה תשוקה ואהבה וחדוות העשייה, יכולה לשמור על איכות גבוהה ואווירה משפחתית, כל כך הרבה שנים. אותה אהבה מלווה את המאפייה לאורך כל הדרך ועד שהפכה לגדולה מסוגה בישראל. עשרות רבות של קווי חלוקה, מגוון רחב של מאפים שמגיעים בפריסה ארצית ואפילו קו מוצרים שמגיע לאירופה ולארצות הברית. חובבי הלחם והמאפים, הצטרפו אלינו ותלמדו להכיר יותר את משפחת הלחמים שאופים במאפיית אנג'ל, להנאת הלקוחות הפרטיים והעסקיים. לחם מחמצת ומאפי כוסמין, לבן קלאסי וגם מועשרים – כל מה שרציתם לדעת ולהכיר.

 

סדרות הלחמים המלאים

 

ישנן מאפיות שיודעות לאפות לחם לבן מצד אחד ואת הסוג המלא מצד שני. אבל במאפיית אנג'ל מבינים שכשהלקוחות מגוונים, חייבים להציע להם משפחה מוגדלת ועשירה של לחמים מלאים, לכל טעם ולכל סגנון חיים. אם אתם מבינים את הבריאות של לחם מקמח מלא שימו לב שהוא חייב להכיל שיעור ניכר של קמח מלא, כלומר 80 אחוז או יותר של דגנים מלאים. אך מהו בעצם קמח מהסוג הזה? מדובר בקמח שמיוצר מגרעיני חיטה שלמים, מבלי לאבד ערך תזונתי חשוב ויקר. במשפחה הזאת אפשר למצוא לחם ללא תוספים, בטעם נפלא שאהוב על ילדים. ניתן למצוא את הסגנון האמריקאי הרך יותר או את הקל המלא עם תוספת השיפון. בסדרת המלאים הקלים אפשר למצוא אפילו לחמי מחמצת שנחשבים לנהדרים ולמצוינים לתהליכי העיכול. אוהבים לשלב בין מעט קלוריות לבין מקסימום טעם? שימו לב לשבעת הדגנים. זהו פתרון נהדר שמכיל המון סיבים, פחות קלוריות אבל מקסימום טעם.

 

סדרת הכוסמין ולמה היא כל כך טובה

 

לא כל סוגי החיטה נולדו אותו הדבר ומסתבר שאחת הטובות ביותר היא גם מהזנים הקדומים ביותר. וזה בדיוק מה שעומד בבסיס של לחם כוסמין. לא רק שמדובר בלחם עשיר בטעמו, הוא גם מאוד מזין ובריא. בסדרה הזאת אפשר למצוא מחמצת כוסמין וחלות כוסמין, פיתות מהקמח המיוחד הזה וכן גם מינים שונים של לחמניות.

למי שרוצה טעם מאוזן מאוד, אפשר לנסות לחם כוסמין מלא המשולב עם סוגי קמח נוספים (כגון קמח חיטה מלאה). בנוסף, המאפייה השיקה לחם מסוג ארטיזנל, בעל הסימון הירוק, שלא מכיל תוספת סוכר ואשר נבדק ותואם את הקריטריונים שקבעה האגודה הישראלית לסוכרת.

כל הלחמים מהסדרה הזאת מביאים עימם מכל טוב: למשל מסייעים לשיפור תהליכי עיכול, מביאים סיבים תזונתיים בשפע, מקלים על עצירות. זוהי חיטה שעשירה בוויטמין B, שנמצא כמחזק את מערכת החיסון, תורם להרגשה טובה והפחתת לחצים. הלחמים והמאפים הללו מתעכלים יותר לאט, לא מקפיצים את רמת הסוכר ומכילים עוד המון מינרלים בריאים, שעליהם כל התזונאים ממליצים.

 

סדרת החלות המורחבת

 

אוהבים חלות? מי לא אוהב חלות, בערב שבת, בחג ובכל הזדמנות חגיגית או בארוחה משפחתית מורחבת. מאפיית אנג'ל השיקה סדרת חלות מורחבת, עם הסוג הקלאסי אך גם עם המון סוגים נוספים, מגוונים, מפתיעים ומרגשים. למשל, לצד החלות הקלועות הקלאסיות (מרובעות על מעוגלות), ישנה החלה הקלועה שמגיעה כפרוסות פרוסות. ישנה חלת הבגט, עם השומשום, עם הפג ואפילו זו המשולבת עם חיטה טרום נבוטה, בריאה וטעימה. אז כמובן שלא כיסינו את הכל ולא תיארנו את כל הלחמים הקלאסיים, הפיתות, ויתר המאפים, אבל זה רק מפני שלא נרצה להאריך יותר מדי. כעת תוכלו לשוטט באתר ולהכיר לחמים נוספים.